Kilka slów o mnie

Ambitna, miła, nieśmiała, dążąca do celu, uśmiechnięta. 
- to tak w skrócie o mnie.

Mam 23 lata, pochodzę z dużego miasta na Pomorzu. Udało mi się uzyskać tytuł licencjata ze zdrowia publicznego (brzmi tak poważnie!). Po dwóch miesiącach studiów magisterskich i podyplomowych zrezygnowałam z uczelni. Czekam na przyszły rok i podjęcie nowego, innego kierunku.

Z reguły jestem miła i sympatyczna, jednak czasem pokazuję swoją drugą naturę - małej złośnicy. W końcu wzrost zobowiązuje (całe szalone 164 cm!), a jak to mówią - małe jest wredne.
Staram się rozumieć ludzi i pochopnie ich nie oceniać.

Od zawsze sport był obecny w moim życiu. Przechodziłam przez różne dyscypliny - taniec, biegi przełajowe, biegi długodystansowe, sprint, amatorsko grałam jeszcze w siatkówkę, kiedyś próbowałam pływać - ale jakoś z basenem za bardzo się nie polubiłam, siłownia. Najwięcej miejsca w moim sportowym sercu zajmuje jazda konna oraz wspinaczka. Nie wyobrażam sobie życia bez uprawiania sportu, chociaż to zabawne bo mam więcej z leniwca niż z aktywnego człowieka.
Namiętnie również czytam książki, oglądam filmy, seriale i litrami wypijam gorącą herbatę.

Od dwóch lat pracuję w sklepie sportowym. Ta praca niesamowicie wpłynęła na moje życie. Przede wszystkim pomogła mi przejść całkiem sporą metamorfozę pod względem mojego charakteru. Już nie jestem taką szarą myszką jak na początku. Poznałam tam mnóstwo wspaniałych ludzi. Teraz nasze drogi powoli się rozchodzą, ale wiem, że są to ludzie których śmiało mogę nazwać przyjaciółmi.

A jeśli o przyjaciół chodzi - mam ich kilku i zrobiłabym dla nich wszystko.

Cześć! To właśnie ja! :)Komentarze